kobercové extraktory a čističe koberců Santoemma

Santoemma, extraktory na koberce, extraktory na čalounění, pěnové extraktory, kobercové čistící stroje

V.I.P. podmínky pro úklidové firmy

na webu Profesionální extraktory Santoemma

Co můžete získat:
 

 1. Výrazné slevy na produkty Santoemma - Po registraci a nastavení administrátorem získáte slevu 10 až 15% na kompletní sortiment www.santoemma.info. Po přihlášení do Vašeho uživatelského účtu Vám bude e-shop rovnou zobrazovat Vaše zvýhodněné ceny
   
 2. Garance nejlepší ceny na trhu - Jakožto oficiální dovozce značky Santoemma do ČR Vám jsme vždy schopni poskytnout tu nejvýhodnější nabídku. Tzn. v případě, že Vám někdo nabídne konkrétní stroj za nižší cenu, neváhejte se na nás obrátit.
   
 3. Odkrytí cen všech strojů na našem webu - U větších strojů se většinou ceny stanovují individuálně tudíž mohou být na našem webu skryty. Pokud budete našim velkoobchodním zákazníkem, po přihlášení tyto ceny uvidíte i vy.
   
 4. Další výrazné slevy na našich ostatních webech - Vzhledem k tomu, že uživatelské účty jsou společné pro všechny naše e-shopy, získáte slevu až 15 % i na našich ostatních webech. Weby mají propojený nákupní košík, takže můžete nakupovat ze všech webů současně a odeslat pouze jednu objednávku.  

  www.santoemma.info - produkty santoemma sleva 15 %
  www.globaltek.cz - ostatní úklidové stroje sleva až 15 %
  www.uklidshop.cz - úklidové pomůcky, vozíky, drobný spotřební materiál apod... sleva až 15 %

 

Co pro nastavení V.I.P. podmínek potřebujeme:

 1. Zaregistrujte se v našem e-shopu - https://www.santoemma.info/prihlaseni
   
 2. Pošlete žádost o V.I.P. podmínky - zašlete prosím na e-mail info@globaltek.cz živnostenský list s Vaší živností související s úklidem. Do e-mailu uveďte, že žádáte o nastavení velkoobchodní slevy pro úklidové firmy. 

 

Neváhejte, pište, těšíme se na dlouhodobou spolupráci !

Než budete pokračovat
Snažíme se náš web neustále vylepšovat. A k tomu potřebujeme data. Sbíráme je pomocí cookies, které nám pomáhají analyzovat návštěvnost a následně přizpůsobit obsah a reklamu. Pokud se sběrem cookies nesouhlasíte, klikněte .