kobercové extraktory a čističe koberců Santoemma

Santoemma, extraktory na koberce, extraktory na čalounění, pěnové extraktory, kobercové čistící stroje

PUREX T na koberce a podlahy 10 kg

  • 634727572742569603_PUREX-T-na-koberce-a-podlahy-10-kg.jpg
Purex T je určen k čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění extrakčním způsobem pomocí extrakčních čistících strojů a jiných podlahových strojů s následným odsátím za mokra. Velmi dobře se osvědčuje i při mytí nenasákavých podlah (PVC, dlaždice) běžným ručním postupem

PUREX T na koberce a podlahy 10 kg

Vaše cena   440 Kč    532 Kč s DPH
Počet:
+
Kód: 104111
Dostupnost: 1-2 skladem

PUREX T na koberce a podlahy 10 kg

Purex T je určen k čištění koberců, podlahových krytin, potahů a čalounění extrakčním způsobem pomocí extrakčních čistících strojů a jiných podlahových strojů s následným odsátím za mokra. Velmi dobře se osvědčuje i při mytí podlah běžným ručním postupem. Prostředek má sníženou pěnivost a je vyroben na bázi tenzidů mýdlového typu.

Prostředek je vhodný na všechny materiály, které lze čistit vodou. Svým charakterem se blíží jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. U méně kvalitních textilních podlahových krytin je třeba věnovat pozornost promáčení osnovy, které může vést k poškození pevnosti, nebo tvaru.

Používá se v koncentracích 0,1 - 0,5 % při teplotě vody do 50°C. Purex T je slabě alkalický a je třeba zabránit dlouhodobému styku s pokožkou. Při extrakčním způsobu čištění je vodný roztok nepěnivého prostředku vstřikován z nádrže pod tlakem do koberce a okamžitě následně odsát spolu s rozpuštěnými a dispergovanými nečistotami. Celý proces probíhá ve vymezeném prostoru rozstřikovací hlavice a odsávací štěrbiny. Kvalitní průmyslové extrakční vysavače dokonale odsají vlhkost a nečistoty. Oproti šamponování je zajištěno důkladnější vyčištění, protože roztok detergentu je tlakem přiváděn až do hloubky koberce. Skvrny a silné nečistoty odstraníme předčištěním asi 10% roztokem Purexu T, který necháme působit asi 15 min.


Ohodnoťte tento produkt

Máte dotaz k tomuto produktu? Odpovíme Vám obratem.

Jste úklidová firma ? Získejte V.I.P. podmínky